• +48 505 10 47 47
  • biuro@audioexpress.pl

Męskim okiem

Męskim okiem

Męskim okiem

blogwschodni

 

Podcasty blogerów podróżników, świat widziany męskim okiem.


Wyprawa Kijowska

Blog-Wschodni.blog.pl

Autor: Piotr Kulpa


Piotr pisze o sobie, że jest komiwojażerem, spędza pół życia w podróżach służbowych do krajów byłego bloku wschodniego. A że ma dar łatwego nawiązywania kontaktów, z każdej podróży przywozi wspaniałe wspomnienia, możecie je posłuchać w aplikacji AudioBlog lub poczytać na blogu Piotra: blog-wschodni.blog.pl

Piotr sprzeda wam cały kosz porad, jak sobie poradzić wybierając się w podróż w tamte, jakże ostatnio popularne rejony świata.

Zachęcamy!

admin

12 komentarze dla “Męskim okiem

AdoratorPosted on  9:40 am - Sie 4, 2016

Ciekawa idea, bardzo fajny wpis, polecam, aplikacje pobralem.

JoasiaPosted on  6:18 pm - Sie 12, 2016

Jak mam pobrać aplikację? Proszę o pomoc, mam jakiegoś Samsunga, ale używam go tylko do dzwonienia i chodzenia po necie, tak trafiłam na waszą stronę.

adminPosted on  6:24 pm - Sie 12, 2016

Joasiu, jeśli właśnie trafiłaś na naszą stronę korzystając ze smartfona, to proszę kliknij na ikonkę Google Play w sekcji „Pobierz darmową aplikację”.
Przekieruje cię ona na strony sklepu Google, musisz posiadać konto internetowe Google, najlepiej załóż je wcześniej, bo dzieki niemu bedziesz mogła korzystać np z emaili w ich serwisie gmail. Po wejściu do sklepu po prostu kliknij na zainstaluj. I to wszystko.

JoasiaPosted on  6:26 pm - Sie 12, 2016

Udało się, dziekuje, to rzeczywiscie bylo łątwe, miło pochwalić się domownikom, że mama korzysta z aplikacji w smartfonie 🙂

MarekPosted on  6:27 pm - Sie 14, 2016

A mnie kazało podać numer karty kredytowej, to ta aplikacja jest darmowa czy nie?

adminPosted on  7:30 pm - Sie 14, 2016

A czy była tam opcja aby pominąć ten krok i przejść do sklepu bez podawania numeru karty? Oczywiscie aplikacja jest zupełnie darmowa, Google co jakiś czas prosi o uaktualnienie danych płatniczych w swoim sklepie, nie ma to żadnego związku z naszą aplikacją i jej pobranie nie wymaga podawania numeru jakiejkolwiek karty.

MarekPosted on  9:31 pm - Sie 14, 2016

No tak, wystraszył mnie ten Google, dziekuję za wyjaśnienie. Wszystko działa. Ten autor ma pióro, pozazdrościć tylko!

adminPosted on  6:33 pm - Sie 15, 2016

Cieszymy się, a pana opinię przekażemy autorowi, Panu Piotrowi Kulpie.

SkarbaPosted on  6:37 pm - Sie 15, 2016

O co chodzi z tym kontem internetowym Google? Ja chcę pobrać waszą aplikację, a nie otwierać jakieś konto?

adminPosted on  6:42 pm - Sie 15, 2016

Skarbo, Google sklep podobnie jak App Store wymagają uwierzytelnienia w formie konta internetowego. Założenie takiego konta – jeśli się go jeszcze nie posiada – nie jest skomplikowane. Wystarczy wejść na google.pl, wyszukać przycisk „Zaloguj się”, następnie poniżej panelu logowania wybrać: „Utwórz konto”, wpisać imię i nazwisko, wybrać nazwę konta, hasło, odpowiedzieć na kilka standardowych pytań i to wszystko. Konto jest utworzone. Zachęcam aby spróbować.

SkarbaPosted on  6:49 pm - Sie 15, 2016

Ale fajne to Audioblog, udało się z tym kontem, zainstalowałam z pomocą starszego syna, choć w sumie sama pewno też dałabym radę, Słucham, na razie jestem zagubiona, dopiero powoli bedę ogarniać.

adminPosted on  6:50 pm - Sie 15, 2016

Skarba, bardzo się cieszymy i pozdrawiamy!

Dodaj komentarz