• +48 505 10 47 47
  • biuro@audioexpress.pl

O nas

Audioblog aplikacja

Audioexpress.pl jest developerem i właścicielem innowacyjnej aplikacji AudioBlog – podcasty w twoim telefonie. Aplikacja działa jak radio z kanałami tematycznymi. Nasz produkt i usługi dedykujemy miłośnikom blogosfery, dobrej lektury i filmu.

W Audioblog znajdziecie:

  • pogrupowane tematycznie podcasty (audycje w oprawie muzycznej) z różnych klimatycznie blogów
  • wywiady z twórcami blogów, pisarzami, ludźmi kultury
  • relacje z ciekawych wydarzeń ze świata blogosfery
  • audio-recenzje polecanych przez blogerów książek i filmów
  • audio-warsztaty dla tych, którzy chcą mądrze wspierać kondycję organizmu i zdrowie
  • audio-warsztaty „Pani Własnego Losu”- spotkania z coachem o zarządzaniu czasem, emocjami oraz karierą i komunikacją w rodzinie i związkach międzyludzkich

Wspieramy innowacyjne i kreatywne imprezy, usługi i produkty.
Przybliżamy najciekawsze treści z blogosfery dla zabieganych, mobilnych, wspieramy integrację osób niedowidzących i niewidomych z Internetem.

Pobierz bezpłatną aplikację na swój tablet lub telefon i słuchaj audycji na wybrany przez siebie temat w sytuacjach kiedy masz zajęty lub zmęczony wzrok!

Jesteśmy blisko życia i blisko ucha …

Skąd pomysł na właśnie taką aplikację? Podczas studiów na wydziale  anglistyki UMCS zostaliśmy zachęceni przez prowadzącą zajęcia z  fonetyki do słuchania podcastów zgromadzonych w serwisie BBC. Wykładowczyni przekonywała, że słuchanie nie rozprasza tak bardzo jak oglądanie materiałów video. Pozostawia miejsce wyobraźni, wzbogaca nasz język. Czy zdarza wam się, że słuchacie w radiu ciekawej audycji, ale nie macie możliwości wysłuchania jej do końca np. z powodu późnej pory emisji albo planowanego wyjścia do miasta? Serwisy podcastowe są odpowiedzią na ten problem. Teraz możesz posłuchać podcastów czyli audycji z blogów, które, mam pełne przekonanie, po prostu pokochasz. Podział na sekcje tematyczne ułatwi wam trafienie na blogi, które was rzeczywiście zainteresują. A tak szczerze: czy z powodu nałogowego czytania ciekawych tekstów w sieci nie zdarzyło wam się zaniedbać niektóych obowiązków domowych? Jeszcze nie wymyślono sposobu na to jak równocześnie gotować i czytać, prasować lub też bawić się z dzieckiem, jednocześnie czytając. Z AudioBlog możecie pozostać w kontakcie w treściami z sieci podczas podróży do pracy, na uczelnię, zakupów w supermarkecie, jazdy na rowerze, rolkach, tereningu w fitness klubie czy… chociażby podczas relaksującej kąpieli. Bo w życiu liczy się złoty środek. Wielogodzinne siedzenie w pracy, podczas szkoleń czy pracy przy komputerze nie pozostaje bez wpływu na nasz układ krążenia czy na nasz kręgosłup. Stąd prędzej czy później dopadnie nas dyskomfort, który będziemy musieli zakończyć rehabilitacją. A propos hospitalizacji. AudioBlog został z powodzeniem przetestowany w warunkach pobytu w szpitalu. AudioBlog to znakomite antidotum na szpitalną nudę czy ryczący w kącie szpitalnego pokoju telewizor na monety.